House of Troy ABLED14-71 Advent Battery Operated Led Picture Light, 14", Antique Brass
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Country Of Origin: United States
  • Model Number: ABLED14-71
  • Item Package Dimension: 10.0" L x 7.0" W x 20.0" H
  • Item Package Weight: 4.0 lb
UPC 753174061611
Size 14"